Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tas Plastik, Ovale BOX 18/9/17 Cm 1 Copë

SKU: A-010700

325 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-010700 Kategori: , ,

Përshkrim

Material: Plastik
Enë magazinimi me kapak, mbron ushqimin tuaj nga ajri dhe uji duke e mbajtur atë të freskët.E lehtë në përdorim. Material plastik i cilësisë më të mirë. E përkryer për ruajtjen e drithërave, arrave, fasuleve, ushqimeve, miellit, sheqerit, orizit, makaronave, kafesë, çajit dhe madje edhe ushqimeve për kafshët shtëpiake

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tas Plastik, Ovale BOX 18/9/17 Cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp