Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tas Qelqi me Kapak Vidrex 13cm 1 Copë

SKU: A-019121

119 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019121 Kategori: , ,

Përshkrim

Marka: Vidrex
Tasi me material qelqi shumë cilësor përdoret për konservimin e ushqimeve të ndryshme si dhe mund të përdoret dhe si enë ushqimi që mund të merret me vete jashtë shtëpisë, në udhetime etj. Gjithashtu ky tas, mund të futet dhe në mikrovalë por duhet të futet pa kapak pasi nxehtësia mund t’a dëmtojë atë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tas Qelqi me Kapak Vidrex 13cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp