Kategoritë
Total 1490 Produkte
Site Navigation

Ebro Tas Sallate 23 Cm 1 Copë

SKU: A-017823

499 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-017823 Kategori: , ,

Përshkrim

Marka: Ebro
Pajisuni me tasin e sallatës me përmasë 23 cm, ku ndërthuren eleganca në formë dhe komoditeti në përdorim. Shtojini recetave tuaja një produkt funksional dhe estetik, për t` i shndërruar gatimet tuaja në vepra arti. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe profesional.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ebro Tas Sallate 23 Cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp