Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tas Ushqimi për Fëmijë, Plastikë

SKU: A-020425

169 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-020425 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Plastië
Tas ushqimi prej materiali plastik, në ngjyrë lejla. Përdoret nga fëmijët në shkolla, kurse sporti, ekskursione apo aktivitete të tjera, për të paketuar dhe për të marrë me vete ushqimin dhe ujin. Ky produkt është praktik në përdorim dhe pastrohet lehtësisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tas Ushqimi për Fëmijë, Plastikë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp