Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tavë Balte 50*11cm 1cope

SKU: A-019388

99 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019388 Kategori: , ,

Përshkrim

Përmasat : 50*11cm
Tavë balte në formë ovale mjaftë cilësore dhe shumë higjienike. Mund të përdoren në gatimin e të gjitha llojeve të mishit , perimeve dhe ëmbëlsirave të furrës , duke shtuar natyralitetin e tokës në tryezën tuaj. Me pamjen e saj elegante, ju mund të shërbeni direkt nga furra në tryezën tuaj. Eshte bërë nga 100% material natyral i tokës. Mban temperaturën e lartë gjatë shërbimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tavë Balte 50*11cm 1cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp