Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tavë Ovale 4L 1 Copë

SKU: A-019389

1,190 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019389 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Qelq
Kjo tavë mjaft e lehtë, rezistente dhe të sigurta për gatimin është 100% higjenike. Këshillohet që ena të mos lahet me detergjent të fortë ose duke përdorur mjete metalike për të evituar gërvishtjen. Pastrohet lehtë mund të lahet edhe në lavastovilje duke lehtësuar punën tuaj dhe duke kursyer kohë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tavë Ovale 4L 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp