Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tavë Pjekje me Dërrasë 1 Copë

SKU: A-018124

999 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018124 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Gur vullkanik
Tavë Pjekje me dërrasë , mjaftë cilësore dhe e veçantë. Tava është e përbërë nga guri vullkanik. Dërrasa është rezistente ndaj temperaturave të larta , ruan nxehtësinë dhe nuk e deporton atë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tavë Pjekje me Dërrasë 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp