Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tavë Qelqi Borcam 59124

SKU: A-008748

789 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-008748 Kategori: , ,

Përshkrim

Marka: Borcam
Tava me material trasparent Borosilikat është një produkt fantastik, shumë i shëndetshëm në përdorim, ushqimi merr një shije fantastike gjatë gatimit në furrë. Kjo tavë mjaft e lehtë, rezistente dhe të sigurta për gatimin është 100% higjenik. Përdorim të shkëlqyer në cdo temperaturë: duke shkuar deri në +300 °C në Furra, Mikrovale dhe në temperatura -20 °C në Ngrirje, Frigorifer. Këshillohet që ena të mos lahet me detergjent të fortë ose duke përdorur mjete metalike për të evituar gërvishtjen. Pastrohet lehtë mund të lahet edhe në lavastovilje duhe lehtësuar punën tuaj dhe duhe kursyer kohë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tavë Qelqi Borcam 59124”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp