Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tenxhere e kuqe me kapak, Magefesa 22W/LID

SKU: A-019352

3,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019352 Kategori: ,

Përshkrim

Kategoria: Kuzhinë
Ju mund të përgatisni supat më të shijshme me tenxheren nga Magefesa. Tenxherja vjen me një kapak xhami dhe është e përshtatshme të përdoret në të gjitha sobat me gaz, elektrike apo me induksion. Mund të lahet në lavastovilje duke përmirësuar kështu jetën tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tenxhere e kuqe me kapak, Magefesa 22W/LID”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp