Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tenxhere Elektronike Multifunksionale

SKU: A-020509

6,990 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-020509 Kategori: ,

Përshkrim

Përmasat: 26/27 Cm
Gatimet që do t’ju kërkonin shumë enë kuzhine për t’u përfunduar mund t’i zëvëndësoni me një tenxhere të vetme. Ena e kuzhinës përbëhet nga pograme të ndryshme gatimi të cilat mund t’i zgjidhni në sajë të butonave që ka në strukturën saj. Përbërja prej inoxi e bënë rezistente ndaj mbinxehjes, gërvishtjeve, dhe antingjitëse ndaj ushqimeve duke ruajtur cdo vlerë ushqyese të gatimit pa dëmtur shijen e asnjë produkti ushqimor në të.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tenxhere Elektronike Multifunksionale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp