Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tenxhere Inoxi OMS 24 Cm 2038 1 Copë

SKU: A-019201

3,190 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019201 Kategori: , ,

Përshkrim

Marka: OMS
Kjo tenxhere inoxi me cilësi të lartë ka përfundi një shtresë pasqyre dhe do të zgjasë për shumë kohë. Ideale për zierje ose gatim për të gjitha qëllimet. Kjo tenxhere ka një fund induksioni, duke e bërë atë të përshtatshëm për lloje të shumëfishta gatimi – duke përfshirë gazin, elektrikun, halogjenin dhe qeramikën. Për shkak të pjesës së induksionit, siguron shpërndarje efikase të nxehtësisë dhe gatuan në mënyrë të barabartë ushqimin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tenxhere Inoxi OMS 24 Cm 2038 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp