Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tenxhere Presioni Zanetti 6L

SKU: A-008002

3,600 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-008002 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Alumin
Tenxherja me presion është padyshim një shpikje e shkëlqyeshme. Shkurton kohën e gatimit të ushqimit, duke zvogëluar kohën e punës në kuzhinë. Tenxhere me presion për zierje, gatim, pjekje, me një siguri thjeshtësi dhe shpejtësi të lartë. Mos e lini tenxheren bosh ndërkohë që është në zjarr sepse mund të dëmtojë fundin e tenxheres. Pas çdo përdorimi lajeni mirë valvulën dhe sigurohuni që vrimat e saj të mos jenë të bllokuara.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tenxhere Presioni Zanetti 6L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp