Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tenxhere Tescoma e thellë, 4.5L GrandChef TE60

SKU: A-012502

3,690 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-012502 Kategori: , ,

Përshkrim

Kategoria: Kuzhinë
Tenxhere e cila nuk ngjit, është e përshtatshme për të gjitha llojet e sobave(gaz, elektrike, me induksion), mund të vendoset edhe në furrë sepse dorezat janë prej çeliku dhe nuk digjen. Reziston ne nxehtesi deri ne 230°C.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tenxhere Tescoma e thellë, 4.5L GrandChef TE60”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp