Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tenxhere Vivaldi 28Cm

SKU: A-021091

3,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-021091 Kategori: ,

Përshkrim

Marka: Vivaldi
Linja e tenxhereve vjen me risinë e prodhimit origjinal. I ndërtuar për të ofruar një përdorim jetëgjatë i cili i qëndron kohës. Kjo linjë ka për qëllim të jetë e përsosur, me forma të reja, por mbi të gjitha me një përsosmëri teknologjike. Materiali i tij në fakt garanton performancë të shkëlqyer gjatë gatimit që i reziston gjatë kohës dhe pastrohet mjaft lehtë. Alumini është një produkt me cilësi të lartë për përdorim profesional. Përdorni gjithmonë në zjarr të balancuar apo burim tjeter të ngrohjes. Është e rrezikshme kontakti me produktin, kur ky është i nxehtë. Përdoreni me kujdes në vatra me zjarr/ nxehtësi të ulët për të shmangur dëmet e mundshme të materialit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tenxhere Vivaldi 28Cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp