Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tepsi Alumini 38 Cm 1 Copë

SKU: A-020038

549 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-020038 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Alumin
Tepsia për pjekie me D.38 cm prej metali është shumë ekonomike dhe ka përdorim të gjerë familjar për pregatitjen e gatimeve të ndryshme. Me këtë tepsi ushqimet do të marin një shije shumë të mirë gjatë gatimit dhe pastrohen me lehtësi. Këshillohet që të mos e gërryeni tepsinë apo prisni ushqimet mbi të. Larja duhet të bëhet menjëherë pas gatimit ose njomeni me ujë të bollshëm nëse tepsia ka pjesë të thara gjatë gatimit. Në këtë mënyrë ju do të lehtësioni procesin e pastrimit dhe të ruani cilësine e kësaj tepsie.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tepsi Alumini 38 Cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp