Kategoritë
Total 1508 Produkte
Site Navigation

Termus për Ushqime 1 Copë

SKU: A-019433

1,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019433 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Metalik/Plastik
Termus gjelle, 2 copë, të mbi vendosshme me njëra tjetrën, dhe kapen me anë të kapseve anësore që ju mundëson që të bëhen si një trup I vetëm. Gjithashtu është e pajisur dhe me një vend ajërosje për ushqimet tuaja të nxehta. Termusi brenda saj është metalik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Termus për Ushqime 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp