Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Termus Ushqimi me Karikim 200V 1 Copë

SKU: A-019846

1,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave

Përshkrim

Materiali: Plastik
Kapaciteti i gjerë e bën atë një shok ideal për çdo udhëtim ose përdorim, operon me priza të lehta të makinave 12 V. Ka një sistem të hapjes së rrotullimit (të hapur / mbyllur) që e bën më të lehtë për t’u përdorur dhe është i pajisur me ndarës të lëvizshëm të rrjetit që mund të përdoret si rafte të rregullueshme me lartësi. Ajo punon si të drejtë dhe të shtrirë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Termus Ushqimi me Karikim 200V 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp