Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tescoma Classic Lugë Caji 6 Copë TE391423

SKU: A-017513

1,190 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-017513 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Inoxi
Luga e çajit profesionale e përshtatshme për bare, hotele dhe restorante vjen me një cilësi të lartë të inoksit, i cili është rezistent ndaj nxehtësisë dhe mund të lahet në lavastovilje pa humbur shkëlqimin e tij. Dizajni i saj elegant do të shtojë klas dhe shkëlqim në tryezën tuaj. Ngjyra e argjendit është me shkëlqim të lartë dhe nuk zhbëhet me kalimin e kohës. Është praktike dhe ruan formën e saj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tescoma Classic Lugë Caji 6 Copë TE391423”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp