Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tescoma Filtër Caji TE420674 1 Copë

SKU: A-012311

499 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-012311 Kategori: ,

Përshkrim

Marka: Tescoma
Filtri i çajit falë hapësirave me diametër të përshtatshëm, është i shkëlqyer për përgatitjen e çajit. Materiali prej inoksi dhe kapësja në pjesën e pasme janë vlerat e këtij aksesori. E vendosim në gotë aksesorin, shtojmë pak çaj të tharë “Bio”, shtojmë ujin e nxehtë duke e mbuluar filtrin deri në pjesën e mbushur me çajin e kamomilit, trëndafilit të egër, sherebelë, çaj mali, si dhe për më shumë i lëmë vend imagjinatës suaj për çajin më të shëndetshëm dhe me aromë të veçantë duke e përftuar atë në pak minuta. Ky aksesor gjen përdorim në bar-kafe, restorante, hotele dhe familje. Është mjaft praktik e funksional.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tescoma Filtër Caji TE420674 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp