Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tescoma Hapëse Për Kanace TE420258 1 Copë

SKU: A-011725

899 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-011725 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Inoks/Plastik
Kjo hapëse kanaçesh mund të jetë një aksesor shumë i rëndësishëm në kuzhinën tuaj pasi është shumë i lehtë për t’u përdorur sepse ka një dorezë të rehatshme dhe opsioni i rrotulluesit e bën akoma më praktik dhe prerjen më të butë. I përbërë nga material i cilësisë së lartë të inoksit, është rezistent dhe pastrohet shumë lehtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tescoma Hapëse Për Kanace TE420258 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp