Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tescoma Lugë Gjelle TE795453 3 Copë

SKU: A-011740

549 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-011740 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Inox
Luga e tavolinës Tescoma është prodhuar në Itali me një dizajn elegant. E përbërë nga cilësia më e lartë e inoksit 18/10. Është e përshtatshme për çdo restorant apo përdorim familjar. Forma e bishtit i cili mbyllet me linjë rrethore është mjaft elegant dhe praktik në përdorim. Është shumë higjenike dhe ka një kohë të gjatë përdorimi. Linja vjen tek ju e plotë duke bërë që tavolina juaj të duket gjithmonë e rregullt dhe perfekte.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tescoma Lugë Gjelle TE795453 3 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp