Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tescoma Tigan 26cm Manico Rosso TE597824 1cope

SKU: A-012509

2,990 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-012509 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Inoks
Tigan Manico Rosso, Tescoma, 26cm me pjesën e poshtme të induksionit të çelikut inoks dhe veshje të shkëlqyeshme jo-ngjitëse kundër ngjitjes së ushqimit. Veshje me vetitë e gurit natyror të pa lustruar, të pajisur me një dorezë ergonomike. I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave elektrike, gazi, vitro-qeramike. Për gatime plotë shije dhe të një cilësie të lartë zgjidhja ideale është Tigani Manicco Rosso i Tescoma, vetëm në TUTTO CASA.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tescoma Tigan 26cm Manico Rosso TE597824 1cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp