Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Thikë prerëse për ananasin, Century 1cope

SKU: A-019776

499 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019776 Kategori: ,

Përshkrim

Kategoria: Kuzhinë
Fruti i ananasit ka një hapje të vështirë ndaj edhe kjo e bën pak bezdisës përdorimin e tij pavarsisht se ka vlera të larta ushqyese. Tashmë nuk ka pse të mos e konsumoni por të filloni të organizoni me të pije të ndryshme dhe ta bëni pjesë të gatimeve tuaja, pasi përdorimi i tij do të jete më i lehtë se kurrë me këtë thikë prerëse për ananasin. Me dorezë ergonomike. E ideuar me tehe shumë të mprehta. Mbahet kudo në kuzhinë. Rezistente ndaj ujit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Thikë prerëse për ananasin, Century 1cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp