Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Thikë Profesionale 20 cm 1 Copë

SKU: A-019566

999 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019566 Kategori: , ,

Përshkrim

Përmasat: 20 cm
Thika profesionale është e pa krahasueshme, ka nje qërim perfekt dhe shumë cilësor. Kjo thikë është perfekte për shefat e kuzhinës por mund të përdoret në çdo kuzhinë për të apasionuarit e gatimit. Gjatësia e lamës është 20 cm. Prodhuar në Itali për një përdorim profesional nga një material inoksi i cilësisë së lartë dhe me dorezë të një forme perfekte në përdorim, e cila nuk rrëshqet, duron mjaft në kontakt me temperaturat e larta dhe shumë higjenike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Thikë Profesionale 20 cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp