Kategoritë
Total 1494 Produkte
Site Navigation

Tigan 32 cm 1cope

SKU: A-020632

2,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-020632 Kategori: , ,

Përshkrim

Specifikime Teknike
Tigan gatimi profesional per nje ushqim te shijshem dhe te shendetshem. Perbehet nga material qe nuk ndryshket dhe nxihet. I pershtatshem per te gjitha llojet e nxehtesise duke perfshire gazin, sobat elektrike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tigan 32 cm 1cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp