Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tigan Gioia 30cm 1 Copë

SKU: A-020883

1,590 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-020883 Kategori: ,

Përshkrim

Marka: Gioia
Linja e tiganit vjen me risinë e prodhimit origjinal. I ndërtuar për të ofruar një përdorim jetëgjatë i cili i qëndron kohës. Kjo linjë ka për qëllim të jetë e përsosur, me forma të reja, por mbi të gjitha me një përsosmëri teknologjike. Materiali i tij në fakt garanton performancë të shkëlqyer gjatë gatimit që i reziston gjatë kohës dhe pastrohet mjaft lehtë. Alumini është një produkt me cilësi të lartë për përdorim profesional. Përdoreni gjithmonë në zjarr të balancuar apo burim tjeter të ngrohjes.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tigan Gioia 30cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp