Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Topa me Ngjyra të Ndryshme

SKU: A-009548

350 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-009548 Kategori:

Përshkrim

Ngjyra: të ndryshme
Ky Top Futbolli me një mbulesë te bute me 32 panele eshte shume elastik dhe i qëndrueshem. Veshja e topit elastike eshte shume rezistente ndaj goditjeve dhe konsumit. Ky top futbolli kryen performance të njetrajtshme në të gjitha kushtet, duke e bërë atë të përshtatshme për të luajtur ne terren të vështirë, fusha me barë të lagësht etj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Topa me Ngjyra të Ndryshme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp