Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tost për Hamburger 750W KC1124 1 Copë

SKU: A-012839

2,290 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-012839 Kategori: , ,

Përshkrim

Fuqia: 750W
Tostieri është një pajisje shumë funksionale e cila ju ndihmon në përgatitjen e vakteve të shpejta dhe të shijshme si sanduiç, tost, waffles, donats e shumë të tjera. Lehtësisht mund të ndërroni pllakat dhe të përgatisni sipas dëshirës vakte për ju dhe familje tuaj në shumë pak kohë. Pllakat janë me material i cili nuk lejon ngjitjen – thjeshtë pastrojini me një pecetë të pastër ose mund t’i lani me ujë dhe ato janë gati për t’u përdorur sërisht. Dhe kur të mbaroni, mund t’i vendosni në pozicion veritkal në dollap që të mos zini shumë hapësirë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tost për Hamburger 750W KC1124 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp