Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Uturak Plastik Drina DR0559 1 Copë

SKU: A-011549

299 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-011549 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Plastik
Merrni për fëmijët tuaj uturakun plastik në një nga ngjyrat e tyre të preferuara për shfrytëzimin e përditshëm. Modeli i saj i thjeshtë është mjaft i përshtatshëm për fëmijët e vegjël sipas formës ergonomike të tij. I kujdesshëm me lëkurën delikate të fëmijës suaj në sajë të zmusimeve të materialit në të gjitha anët e tij. Materiali i lehtë i tij është mjaft praktik në përdorim dhe mirëmbajtje mundësohet nga shkëlqimi i gjithë sipërfaqes së tij i cili lejon pastrim të lehtë për një përdorim të rradhës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Uturak Plastik Drina DR0559 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp