Kategoritë
Total 1493 Produkte
Site Navigation

Vater Me Korent JX-1015B WY-01

SKU: A-008599

1,499 Lekë

Out of stock
Out of stock
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-008599 Kategori: , ,

Përshkrim

Furnelle elektrike me 1 vater
er nje gatim te shpejt dhe ne pak minuta ju nevojitet vetem nje vater sobe. Me nivele te ndryshme te temperatures per t’a kontrolluar sipas deshires. Termostat i rregullueshem. Pajisur edhe me indikator drite dhe mbrojtje nga mbinxehja. Siperfaqe qe pastrohet mjaft thjeshte.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vater Me Korent JX-1015B WY-01”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp