Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Vazo Lulesh Metali 22.5*13.5 cm 1 Copë

SKU: A-019628

399 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019628 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Metalike
Vazo lulesh metalike sjell freski dhe ngjyra në ambientet tuaja. Dizenjuar plot dashuri, frymëzuar nga natyra dhe kreative deri në detaje, ky koleksion unik është përzgjedhur për të plotësuar tendencat e fundit të orendive në ambientet e jashtme të shtëpisë tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vazo Lulesh Metali 22.5*13.5 cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp