Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Vazo Plastike Drina Gea 16 cm DR4403 1 Copë

SKU: A-016043

269 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-016043 Kategori: ,

Përshkrim

Përmasat: 16 cm
Vazot e luleve janë si rroba për bimët tuaja. Zgjidhni diçka të këndshme dhe të modës dhe shkoni me madhësinë e duhur dhe ngjyrën e duhur. Përmirëso lulëzimin e mbjelljeve me këtë vazo me dizenjo klasike. Çmim i arsyeshëm me një stil dekorativ kjo vazo sjell gjallëri në ambientet tuaja.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vazo Plastike Drina Gea 16 cm DR4403 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp