Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Vazo Plastike Drina Gerber Me Pjatë 20 cm

SKU: A-011555

159 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-011555 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Plastike
Kjo vazo lule plastike është një zgjedhje e zgjuar për shtëpinë dhe kopshtin tuaj. Cmim I arsyeshëm me një stil dekorativ. Kjo vazo lule ka pore të cilat lejojnë rrënjët e bimëve të marrin frymë. Vrimat e kullimit parandalojne bimën tuaj nga kalbia.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vazo Plastike Drina Gerber Me Pjatë 20 cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp