Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Vazo Plastike për Lule Drina 14 cm DR4397 1cope

SKU: A-016042

179 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-016042 Kategori: ,

Përshkrim

Diametri: 14 cm
Vazot e luleve janë si rroba për bimët tuaja. Zgjidhni diçka të këndshme dhe të modës dhe shkoni me madhësinë e duhur dhe ngjyrën e duhur. Përmirëso lulëzimin e mbjelljeve me këtë vazo me dizenjo klasike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vazo Plastike për Lule Drina 14 cm DR4397 1cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp