Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Vazo Qelqi për Lule 17cm 1 Copë

SKU: A-016468

399 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-016468 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Qelq
Një vazo e bukur dhe elegante është e përkryer për të shtuar një kontakt të pasur në shtëpinë tuaj. Kjo vazo e punuar me karakteristika të thjeshta me një fund mahnitës është një dhuratë e përkryer për ata që duan një grimë luksi në jetën e tyre.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vazo Qelqi për Lule 17cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp