Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Wayne Gota Whiski 174 4 Copë

SKU: A-019062

2,190 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019062 Kategori: , , ,

Përshkrim

Materiali: Qelq
Shijoni një gotë pije wiski me gotën me formë të mrekullueshme sikurse prerja e kristalit të paster dhe transparent. Me masë dhe formë të plotë që lejon pijen të prezantohet bukur dhe ruan shijen. Shijoni në shtëpi, bar, restorant etj..Një pije e mirë me një gotë plot stil.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Wayne Gota Whiski 174 4 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp