Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Zierës Veze me Bisht 1 Copë

SKU: A-018619

1,490 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018619 Kategori: , ,

Përshkrim

Tipi: Zjerës vezësh
Ky zjerës vezësh do ju sigurojë gatimin e përsosur të vezëve sipas preferencës tuaj , të butë, të mesëm ose të zjera shumë. Tani e tutje, nuk është e nevojshme të prisni me orë në dorë për të fikur sobën në kohën e duhur. Kjo paisje do ta bëjë atë për ju dhe përveç kësaj do t’ju informojë me tingull zanor.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zierës Veze me Bisht 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp