Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Zierëse Silikoni për Vezë 2 Copë

SKU: A-018895

299 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018895 Kategori: ,

Përshkrim

Ngjyra : E kuqe
Zjerëse silikoni për vezë me dizajn termo dinamik që lejon që vezët të zjejnë menjëherë. Përshtatet me madhësinë e vezës dhe secila prej tyre ka një kapak që nuk lejon të futet ajër. Mjafton të fusim vezët në to dhe për pak minuta janë gati.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zierëse Silikoni për Vezë 2 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp