Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Tutto Casa Albania është një kompani e fokusuar të shërbejë në tregun me shumicë dhe pakicë të artikujve me destinacion përdorimi në ambiente shtëpie, bare-restorante, zyre dhe biznesi të kategorive të ndryshme. Tutto Casa u prezantua për herë të parë tek konsumatorët shqiptarë në vitin 2015, duke hapur dyqanin e parë në Qendrën Tregtare “Metropol Center” Lushnje. Por suksesi i Tutto Casa Albania në plotësimin e nevojave dhe dëshirave të të gjithëve, nuk mund të ndalej këtu. Tutto Casa Albania hapi dyqanin e dytë në Tiranë “Bulevardi Ri Astir” dhe tashmë ne menaxhojmë tre dyqane fizik duke shtuar së fundmi dhe hapjen tonë më te re në Tiranë “Bulevardi Blu” Kamëz.

Tutto Casa Albania operon sot në një treg dinamik dhe përballet me konkurrentë ndërkombëtarë.

Në Tutto Casa Albania ju mund të gjeni gjithçka për shtëpinë tuaj dhe jo vetëm.   Aktualisht operojmë me rreth 3000 artikuj online ne web-site tonë  dhe 20.000 artikuj në dyqanet tona  fizike, ku përfshihen pajisje moderne dhe unike. Falë një katalogu të gjerë ju keni mundësinë të zgjidhni atë që ju pëlqen më shumë. Stafi shumë i kualifikuar do të kujdeset për çdo detaj tuajin.

Misioni

Të ndihmojmë klientët duke i ofruar atyre gjithçka që u nevojitet për shtëpinë apo biznesin e tyre, duke ofruar një hapësirë ku mund të ndihen mirë dhe ta vizitojnë në çdo sezon duke përmbushur kërkesat e tyre, si edhe duke i ofruar alternativa të pafundme me çmimet më të lira në treg dhe cilësi të lartë, duke filluar nga artikujt e kuzhinës, artikujt e shtëpisë e deri tek artikujt dhuratë.

Vizioni

Të jemi Kompania lider në tregun ku operojmë, për tregtimin e artikujve të konsumit të përditshëm dhe atyre sezonale.

Vlerat tona

•Të plotësojmë nevojat e klientit

•Të jemi korrekt

• Të shërbejmë me pasion

• Të zhvillohemi vazhdimisht

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp