Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Dekoruese Rezinë Buda 57/16cm 1 Copë

SKU: A-019575

4,990 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019575 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Metalik
Kjo pjesë dekori frymëzuese duket e madhe në çdo zonë ndenje, dhoma gjumi, apo studio! Bëni një dhuratë të mrekullueshme për familjen dhe miqtë tuaj. Me një tabelë të tillë ju mund të krijoni humor dhe atmosferë në të gjithë ambientin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dekoruese Rezinë Buda 57/16cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp