Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Drina Komedine Plastike me 3Rafte 46*32.5*41cm DR0

SKU: A-011539

2,999 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-011539 Kategori: , ,

Përshkrim

Marka: Drina
Rafti DRINA me 3 sirtarë është zgjidhja e duhur për prakticitetin në përditshmërinë tuaj. Fleksibël në përdorim ju lejon depozitim e produkteve të ndryshme në tri sirtarët e tij, si dhe larmia në hapësirat ku vendoset psh. në hapësiat e tilla si në raftet e kuzhinës, të rrobave, në depot e magazinimit apo në sallonet e bukurisë e të relaksit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Drina Komedine Plastike me 3Rafte 46*32.5*41cm DR0”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp