Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Gota Rakie me Fron 6 Copë

SKU: A-013296

2,190 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-013296 Kategori: , , ,

Përshkrim

Paketimi: 6 Copë
Gotë pijesh prej materiali qelqi është moderne, shumë ekonomike dhe cilësore. E përshtatshme për çdo familje, bar, restorant etj. Kanë një lartësi të përshtatshme që bën të mundur pastrimin më me lehtësi të produktit. Të lahet me ujë të bollshëm para përdorimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gota Rakie me Fron 6 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp