Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Gotë Lëngjesh 23CL 6 Copë

SKU: A-000792

2,235 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-000792 Kategori: , , ,

Përshkrim

Kapaciteti: 23CL
Ky set gotash qelqi shërben për ujë, si dhe për pije freskuese të ndryshme. Përdoret në bare, restorante, hotele apo edhe në ambiente familjare. Është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe lahet në lavastovilje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gotë Lëngjesh 23CL 6 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp