Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Kupë Akullore 1 Copë

SKU: A-008227

349 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-008227 Kategori: , ,

Përshkrim

Materiali: Qelq
Tasi për akullore me material qelqi e përshtatshme për përdorim familjar apo lokale. Ka nje dizenjo shumë të këndshme e cila është e punuar në qelq dhe pastrohen shumë lehtë. Kjo kupë mund të përdoret për vendosjen e ëmbëlsirave të tjera si pudingu etj. Shtojini shijen ëmbëlsirave tuaja duke i vendosur në enën e duhur.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kupë Akullore 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp