Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Lodër Set Tenisi 26/15cm 1 Copë

SKU: A-019600

999 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-019600 Kategori:

Përshkrim

Ngjyra: E Kuqe/E Verdhë
Kaloni pushime të paharruara nën aktivitet të vazhdueshëm fizik. Këto rraketa plazhi do ju ndihmojnë te luani dhe të argëtoheni pa pushim gjatë kohës tuaj të lirë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lodër Set Tenisi 26/15cm 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp