Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Lule në Vazo të Vogla A1-02143 1 Copë

SKU: A-012723

199 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-012723 Kategori: ,

Përshkrim

Ngjyra: Kafe
Lulet/pemët artificiale për zgjidhjen perfekte për ata që harrojnë të ujitin ose për ata që udhëtojnë shpesh! Nëse jeni një person që udhëtoni shpesh dhe dëshironi të keni një bimë të gjelbër në shtëpinë tuaj, atëherë një zgjidhje e shkëlqyeshme. Bimët artificiale sigurisht që do t’u pëlqejnë atyre që harrojnë ujitjen e tyre, në të cilin të gjitha lulet ekzistuese janë tharë për shkak të mungesës së ujit. Bimët janë një shtesë e shkëlqyeshme për çdo dhomë, gjë që e bën atë një atmosferë të këndshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lule në Vazo të Vogla A1-02143 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp