Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Orë Druri Tx-2520S 1 Copë

SKU: A-005185

2,200 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-005185 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Druri
Kjo orë muri është më shumë se një matës i thjeshtë kohe, është një pjesë elegante që spikat. Nje orë e lezeçme që përputhet me çdo dekor dhome. Kjo orë argëtuese dhe funksionale ka një kombinim frymëzues të projektimit, funksionalitetin, dhe sofistikimi që do të përmirësojë çdo temë dekori me stil dhe bukuri për shumë vite që do të vijnë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Orë Druri Tx-2520S 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp