Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Prerëse Banane 1 Copë

SKU: A-018535

299 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-018535 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Metalike/Plastike
Fetë banane në drithërat ose qullën tuaj të mëngjesit ose shtoni në pjatën tuaj të preferuar me bujë minimale dhe përpjekje. Një vegël kuzhine e dobishme për këdo që pëlqen banane, feta prerë në mënyrë të përsosur madje edhe feta në një pjesë të kohës që duhet duke përdorur një thikë. Nëse thjesht dëshironi të prerë disa feta, briskat e saj të mprehta prej çeliku inox që prejnë 5 copë në të njëjtën kohë, dhe e përsosur, gjithashtu, për të bërë sallata frutash dhe ëmbëlsira.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Prerëse Banane 1 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp