Kategoritë
Total 1493 Produkte
Site Navigation

Set Tasa Plastik 7 Copë

SKU: A-020701

799 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-020701 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Plastik
Tasi ofron një zgjidhje të zgjuar për servirjen e një porcioni frutash, ëmbëlsire apo gatimi. Forma elegante me bazën e ngushtë dhe zgjerimin në lartësi krijon një model të veçantë e praktik në përdorim. Materiali mjaft i lehtë plastik ju lejon të manovroni gjatë përdorimit, gjithashtu edhe të personalizoni tasin përkatës me ngjyrën tuaj të preferuar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set Tasa Plastik 7 Copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp