Kategoritë
Total 1488 Produkte
Site Navigation

Shportë me Lule

SKU: A-006947

600 Lekë

Në Gjëndje
Në Gjëndje
Shto tek shporta e deshirave
Shto tek shporta e deshirave
SKU: A-006947 Kategori: ,

Përshkrim

Materiali: Druri
Lulet artificiale janë të domosdoshme për dekorin e shtëpisë tuaj. Bukuria e këtyre luleve është se zgjasin përgjithmonë, në lulëzim të përsosur pa përkudesje. Prandaj për një ambient plot ngjyra dhe stil shtoni lulet tona artificiale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shportë me Lule”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Për t'ju ofruar një përvojë të personalizuar blerjeje, faqja jonë përdor cookie.
Politikat e cookie.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
× Whatsapp